والی بادغیس ،تعداد از مسولین امارت اسلامی امروز نشست مشورتی را با علما ،متنفذین،مجاهدین و اهالی متدین ولسوالی قادس ولایت بادغیس برگذار کردند.

محترم ملا عبدالصمد “جاوید” والی بادغیس ،تعداد از مسولین امارت اسلامی امروز نشست مشورتی را با علما ،متنفذین،مجاهدین و اهالی متدین ولسوالی قادس ولایت بادغیس برگذار کردند. مولوی باریداد “صابر” رئیس دفتر مقام ولایت بادغیس به سخنگویی امارت اسلامی و رئیس اطلاعات و فرهنگ بادغیس محترم مولوی بازمحمد ” سروری ” تایید کرده که این […]

محترم ملا عبدالصمد “جاوید” والی بادغیس ،تعداد از مسولین امارت اسلامی امروز نشست مشورتی را با علما ،متنفذین،مجاهدین و اهالی متدین ولسوالی قادس ولایت بادغیس برگذار کردند.

مولوی باریداد “صابر” رئیس دفتر مقام ولایت بادغیس به سخنگویی امارت اسلامی و رئیس اطلاعات و فرهنگ بادغیس محترم مولوی بازمحمد ” سروری ” تایید کرده که این نشست به مرکز ولسوالی قادس که در ۳۵ کیلومتری از مرکز ولایت بادغیس فاصله دارد برگذار شده و ابتدا به تلاوت قرآنکریم آغاز متعاقبا یک تن از علما کرام طی صحبتی آمدن محترم والی بادغیس و مسولین امارت اسلامی که ایشان را همراهی میکردند خیرمقدم گفته و از وضعیت امنیتی که در ولسوالی قادس حکمفرما میباشد اطمینان دادند.

بعدا محترم ملا عبدالصمد “جاوید” والی بادغیس از همکاری مردم متدین و مجاهدپرور ولسوالی قادس که در راستای تامین امنیت با مسولین و مجاهدین همکاری دارند اظهار امتنان نموده گفت: این نظام مشترک از همه افغانها بوده و باید ما و شما مشترکن از آن حمایت کنیم.

ملا عبدالصمد “جاوید” افزود که این نظام به بهای خون فرزندان شما مجاهد پروران بناء شده و باید از آن حمایت کنیم‌.

همچنان والی بادغیس از علمای گرانقدر تقاضا کرد که شما رهبری کننده اسلام عزیز هستید و در طول ۲۰ سال گذشته سهم فعال در تقویه نظام اسلامی و مجاهدین داشته و آنها را حمایت نموده اید و شما مردم متدین ولسوالی قادس دروازه خانه های تان را بروی مجاهدین همواره گشوده و حامی آنها بودید که قلبا از شما قدردانی می نماییم.

محترم “جاوید “صاحب فرمودند: هر نوع مشکلات که در مناطق تان وجود داشته باشد مسولین امارت اسلامی در خدمت شما قرار داشته و در حل آن همکاری همه جانبه می نمایند و از شما علمای کرام و مردم شریف قادس خواهشمندیم تا به تبلیغات زهرآگین دشمنان اسلام و بیگانگان گوش نداده و نظام اسلامی تانرا تقویت نمایید.

همچنان محترم مولوی محمد عیسی “سراج” رئیس استخبارات ولایت بادغیس طی صحبتی از همه علما، متنفذین و مردم تقاضا کرد تا با هماهنگی با مسولین امارت اسلامی در جهت تامین امنیت دین اسلامی تانرا ادا نمایید.

و دراخیر محترم ملا صالح “پردل” ولسوال نظامی قادس به مسولین وعده سپردند که در هر نوع شرایط مردم قادس با شما خواهد بود.

 

۱۴۰۰/۱۲/۱