هرات :رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت هرات با جمع از باشندگان ولسوالی گذره دیدار نمود.

دوشنبه ۲ حوت ۱۴۰۰ آژانس اطلاعاتی باختر هرات   به سلسله دیدار های مردم از ریاست اطلاعات و فرهنگ هرات این بار مردم غیور ولسوالی گذره با مولوی نعیم الحق حقانی رئیس اداره اطلاعات و فرهنگ دیدار نمودند.  محمد قاسم یکتن از بزرگان قومی در ولسوالی گذره ضمن حمایت از برنامه های ا.ا.افغانستان در ولایت […]

دوشنبه ۲ حوت ۱۴۰۰ آژانس اطلاعاتی باختر هرات

 

به سلسله دیدار های مردم از ریاست اطلاعات و فرهنگ هرات این بار مردم غیور ولسوالی گذره با مولوی نعیم الحق حقانی رئیس اداره اطلاعات و فرهنگ دیدار نمودند. 

محمد قاسم یکتن از بزرگان قومی در ولسوالی گذره ضمن حمایت از برنامه های ا.ا.افغانستان در ولایت هرات می گوید باشندگان ولسوالی گذره ولایت هرات با مجاهدان ا.ا.افغانستان در تمام بخش ها همکار بوده و خواهان جذب جوانان به ارگانهای ملکی و نظامی گردید.

از سوی هم چند تن از متنفذین این ولسوالی ضمن ابراز خوشحالی از ختم جنگ واز بین بردن فساد اداری، اخلاقی و نا هنجاری های اجتماعی از سوی مجاهدان ا.ا.افغانستان وعده سپردند که با تمام توان از نظام خود حمایت می کنند.

رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت هرات از ولسوالی گذره به عنوان کمربند شهر هرات یاد نموده افزود باشندگان ولسوالی گذره همواره در قسمت سهیم بودن در جهاد ملت هرات پیش قدم بوده اند. 

مولانا حقانی برخی پیشنهادات، مشکلات و راه حل های این بزرگان را درین نشست یاد داشت نموده ودر مکاتبه با مقام ولایت و ادارات ذیربط خواهد رساند.