مولوی مسعود حنفی رئیس امرالمعروف و النهی عن المنکر و هیئت همراه شان با رئیس و کارمندان ریاست اطلاعات و فرهنگ سرپل دیدار نمود. 

درین دیدار پیرامون اهداف ایجاد و تشکیل وزارت امرالمعروف و نهی عن المنکر و ریاست های آن به ولایات صحبت نموده، اضافه کردند: اهداف و پالیسی این ریاست نظارت و تطبیق اوامر و قوانین آموزه های دین اسلام می باشد. بناءً جهت نظارت از کارمندان و پرسونل ادارات دولتی بخاطر دعوت آنان برای عمل کردن […]

درین دیدار پیرامون اهداف ایجاد و تشکیل وزارت امرالمعروف و نهی عن المنکر و ریاست های آن به ولایات صحبت نموده، اضافه کردند: اهداف و پالیسی این ریاست نظارت و تطبیق اوامر و قوانین آموزه های دین اسلام می باشد. بناءً جهت نظارت از کارمندان و پرسونل ادارات دولتی بخاطر دعوت آنان برای عمل کردن به تمام قوانین این وزارت تشریف آورده اند.

 

وی از کارمندان این ریاست و دیگر ادارات این ولا تقاضا نمودند که سر و صورت خویش را مطابق سنت رسوالله ص عیار نموده خود را اصلاح کنند. همچنان اضافه نمودند که اصلاح عالم و زعیم مردم در ادارات؛ اصلاح جامعه است.

 

مسؤول امرالمعروف در ادامه پابند بودن برای ادای نمازهای پنج گانه همراه با جماعت و دیگر مسایل دینی تأکید داشتند که از امیر خویش اطاعت بکنید.

و از رئیس و کارمندان این اداره خواستند که به صفت زعیم همین ملت به فرامین الله ج عمل نموده و دیگران را نیز دعوت نمایند.

 

در اخیر مفتی عمیر سرپلی رئیس اطلاعات و فرهنگ سرپل تشریف آوری آنان را به این ریاست خیر مقدم گفته، در ارتباط امر به معروف و نهی از منکر صحبت نموده اضافه کرد: الحمدالله نظام امارت اسلامی در همهٔ نقاط کشور حاکم است تا باشد به دستورات الهی عمل نموده یک کشور کاملاً اسلامی و عاری از منکرات و فساد داشته باشیم.

دوشنبہ ٩حوت ۱۴۰۰ هـ ش