دیدار و گفتگوی یک سازمان کمک رسانی مالیزیایی با والی هرات

  اعضای یک سازمان کمک رسانی مالیزیایی با شیخ الحدیث مولوی نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات دیدار و گفتگو کرده اند جمال الدین الیاس، رئیس سازمان کمک رسان مالیزیایی آمال با اعضای این سازمان در دیدار با والی هرات گفته است، پس از آنکه خارجی ها به خصوص آمریکایی ها از افغانستان خارج شدند، […]

 

اعضای یک سازمان کمک رسانی مالیزیایی با شیخ الحدیث مولوی نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات دیدار و گفتگو کرده اند
جمال الدین الیاس، رئیس سازمان کمک رسان مالیزیایی آمال با اعضای این سازمان در دیدار با والی هرات گفته است، پس از آنکه خارجی ها به خصوص آمریکایی ها از افغانستان خارج شدند، آنان تلاش می کنند تا کمک های شان را به مردم این کشور توزیع کنند.
آقای الیاس در این دیدار افزوده است که آنان در جریان یک هفته گذشته برای صدها خانواده نیازمند در کابل و هرات بسته های مواد خوراکی توزیع کرده اند.
وی اطمینان داده که آنان در تلاش اند تا پس از این، فعالیت های بشردوستانه خود را به مردم افغانستان گسترش دهند.
شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات در این دیدار با استقبال از فعالیت های این سازمان خیریه اطمینان داد که اداره محلی هرات با نهاد ها و سازمان های کمک رسان همکاری لازم را انجام خواهند داد.
شیخ اسلام جار والی هرات گفت که مسجد جامع بزرگ هرات نیاز به ترمیم دارد و از این هیئت خواست که در ترمیم و بازسازی این مکان مقدس سهیم شوند.
به همین ترتیب والی هرات تاکید کرد که حکومت تعداد زیادی از افراد معتاد به مواد مخدر را از سطح شهر جمع آوری کرده که نیاز به کمک و همکاری دارند.
رئیس این موسسه خیریه اطمینان داده است که آنان پس از این با اداره محلی هرات در بخش های مختلف همکاری خواهند کرد.
در پایان این دیدار به تعداد هفت هزار جلد قرآنکریم نیز از سوی این هیئت به اداره محلی هرات اهدا گردید تا در بین افراد توزیع شود.