دیدار والی هرات با رئیس موسسه امداد رسان (مسلم کءر) و پروفیسور موحد اسلم استاد پوهنتون کشور دوست و برادر مالیزیا

  شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات با هیئتی به رهبری کفل واهیجان رئیس موسسه امداد رسان مالیزیایی (مسلم کءر) و با پروفیسور موحد اسلم استاد پوهنتون مالیزیا روی بورسیه های تحصیلی و کمک های غذایی برای نیاز مندان در هرات بحث و گفتگو نمود. کفل واهیجان رئیس موسسه امداد رسان مالیزیایی […]

 

شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات با هیئتی به رهبری کفل واهیجان رئیس موسسه امداد رسان مالیزیایی (مسلم کءر) و با پروفیسور موحد اسلم استاد پوهنتون مالیزیا روی بورسیه های تحصیلی و کمک های غذایی برای نیاز مندان در هرات بحث و گفتگو نمود.
کفل واهیجان رئیس موسسه امداد رسان مالیزیایی در دیدار با والی هرات پیروزی امارت اسلامی افغانستان را تبریک گفت، افزود که با خروج نیروهای امریکایی از افغانستان دولت مالیزیا آماده است که با امارت اسلامی افغانستان در قسمت تحصیل، بورسیه های رایگان برای دانش آموزان افغان و کمک های غذایی برای نیاز مندان همکاری نماید.
ذوکفل واهیجان گفت که دولت مالیزیا آماده است که به زودترین فرصت امارت اسلامی افغانستان را به رسمیت بشناسد.
شیخ الحدیث مولانا نور احمد اسلام جار والی ولایت هرات از همکاری این موسسه در قسمت توزیع بسته های غذایی در هرات و از پلان علمی برای دانش آموزان افغان قدر دانی نمود.
شیخ نوراحمد اسلام جار والی هرات بیان داشت در این دیدار بیان داشت که: ” با آمدن برادر های ما از مالیزیا خرسند هستم و به برکت جهاد مجاهدین، افغانستان در امنیت کامل است و بستر مناسب برای تجارت می باشد.”
شیخ اسلام جار گفت که ما از همه کشور های مسلمان و دوست می خواهیم که در راستای تکنالوژی و علوم عصری با جوانان افغانستان همکاری نمایند.
این موسسه امداد رسان در طی چند روز گذشته یک چاه آب آشامیدنی در قسمت پل مالان را ساخته و برای صد خانواده نیازمند نیز بسته های مواد عذایی در هرات توزیع نمودند.