دیدار معاون اول سرمنشی سازمان ملل متحد با شیخ الحدیث مولانا نور احمد اسلام جار والی ولایت هرات و مولوی شیراحمد عمار مهاجر نماینده وزارت خارجه در هرات.

هرات درین دیدار خانم (Mette Knudsen) سرمنشی سازمان ملل متحد هدف از سفرش را به ولایت هرات دیدار با مقامات ولایت عنوان کرد و فعالیت های دفتر یونما را با والی ولایت هرات شریک ساخت و اطمینان داد که یونما فعالیت های خود را با مردم افغانستان ادامه می دهد. والی هرات از وضعیت اقتصادی، […]

هرات

درین دیدار خانم (Mette Knudsen) سرمنشی سازمان ملل متحد هدف از سفرش را به ولایت هرات دیدار با مقامات ولایت عنوان کرد و فعالیت های دفتر یونما را با والی ولایت هرات شریک ساخت و اطمینان داد که یونما فعالیت های خود را با مردم افغانستان ادامه می دهد.
والی هرات از وضعیت اقتصادی، اجتماعی و امنیتی با وی صحبت نموده و از او خواست تا برنامه های انکشافی و اقتصادی خود را در ولایت هرات انکشاف دهند.
شیخ اسلام جار والی ولایت هرات گفت ما میخواهیم زمینه کار را برای مردم خود فراهم سازیم؛ و خواستار این شد که جامعه جهانی محدودیت های وضع شده را از افغانستان بردارد.
معاون سرمنشی سازمان ملل متحد گفت: ما خواهیم تسهیل کننده برنامه های شما با جامعه جهانی باشبم و ما تلاش های خود را درین زمینه انجام می دهیم.