حضور مولانا نعیم الحق حقانی در محفل ارتقای مکتب خصوصی پیشگامان از متوسطه به لیسه

هرات مکتب خصوصی پیشگامان در شهرک تورغندی با حضور داشت مولانا نعیم الحق حقانی و جمعی از مقامات، بزرگان و متنفذین به لیسه ارتقا پیدا نمود. عبدالاحمد هاشمی مدیر لیسه پیشگامان هدف از راه اندازی این محفل را آشنایی شاگردان با شعائر دین مبین اسلام عنوان نموده و خواستار ترویج آداب و رسوم اسلامی در […]

هرات

مکتب خصوصی پیشگامان در شهرک تورغندی با حضور داشت مولانا نعیم الحق حقانی و جمعی از مقامات، بزرگان و متنفذین به لیسه ارتقا پیدا نمود.
عبدالاحمد هاشمی مدیر لیسه پیشگامان هدف از راه اندازی این محفل را آشنایی شاگردان با شعائر دین مبین اسلام عنوان نموده و خواستار ترویج آداب و رسوم اسلامی در اجتماع گردید.

سخنرانان دیگر این محفل نیز ضمن ابراز تبریکی پیروزی ا.ا.افغانستان می گویند از تمامی برنامه های ا.ا.افغانستان حمایت نموده و پیرامون اهمیت فراگیری علم و دانش بیانات خویش را ابراز داشتند و افتتاح این لیسه را گامی مفید در قسمت ارایه خدمات تعلیمی و تربیتی بیان نمودند.
مولانا نعیم الحق حقانی رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت هرات ضمن ابراز قدردانی از راه اندازی این چنین محافل می گوید ا.ا.افغانستان طی پلان های خاصی از قشر جوان در قسمت راه اندازی برنامه های تعلیمی و تحصیلی حمایت می کند.
مولانا حقانی از جوانان به عنوان آینده سازان یک کشور یاد نموده افزود با فراگیری علم و دانش می توانید به اهداف و رویا های خود برسید.

گفتنی است که در این محفل سید حصین نعیمی آمر امور جوانان ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت هرات از راه اندازی برنامه های آموزشی برای جوانان در مناطق دور دست ولسوالی ها نیز به آینده نزدیک خبر داد.