برگزاری مسابقه ای تحت نام در مسیر نور از سوی آمریت جوانان ولایت هرات و نهاد فرهنگی آموزشی صدای صلح جوانان

هرات مسابقه بزرگی تحت نام در مسیر نور از سوی آمریت جوانان ولایت هرات و نهاد فرهنگی و آموزشی صدای صلح جوانان در این ولایت برگزار شد. سید حصین نعیمی آمر جوانان ریاست اطلاعات و فرهنگ هرات می گوید که این مسابقه به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شده است که در آن حدود ۳۰۰ […]

هرات

مسابقه بزرگی تحت نام در مسیر نور از سوی آمریت جوانان ولایت هرات و نهاد فرهنگی و آموزشی صدای صلح جوانان در این ولایت برگزار شد.
سید حصین نعیمی آمر جوانان ریاست اطلاعات و فرهنگ هرات می گوید که این مسابقه به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شده است که در آن حدود ۳۰۰ تن از جوانان اشتراک کرده اند.
آقای نعیمی می گوید که قرار است برای ده تن از افراد برتر این مسابقه جوایز نفیس طی یک محفل باشکوه اهدا گردد.
لپ تاب، ماشین لباس شویی، مبایل و ۵ بورسیه تحصیلی از جوایز این مسابقه است که بعد از ختم ماه مبارک رمضان برای برنده‌گان این مسابقه اهدا می گردد.
اشتراک کنندگان این مسابقه ضمن استقبال از برگزاری همچو مسابقات می گویند که اشتراک در این نوع برنامه ها سبب ارتقای سطح آگاهی آنان از مسایل دینی شده آنان همچنان از مسوولان خواستار این هستند تا برنامه های گسترده تری برای ارتقای ظرفیت جوانان روی دست گیرند.
گفتنی است که آمریت جوانان قبل از این نیز برنامه های متعددی در قسمت آموزش و ارتقای ظرفیت جوانان داشته و در آینده نیز برنامه های طولانی مدت برای آموزش جوانان روی دست دارد.