برگزاری ضیافت افطاری از سوی اداره شاروالی هرات

هرات شام گذشته خبرنگاران ومسوولان رسانه ها، رییس و کارمندان اداره اطلاعات و فرهنگ هرات مهمان ضیافت افطاری ریاست شاروالی هرات بودند. مولوی حیات الله مهاجر فراهی شاروال هرات که میزبان این همایش بود گفت که به هدف ایجاد صمیمت بین خبرنگاران و مسوولان اداره ها و همچنان ارایه راهکار های مناسب به اداره شاروالی […]

هرات

شام گذشته خبرنگاران ومسوولان رسانه ها، رییس و کارمندان اداره اطلاعات و فرهنگ هرات مهمان ضیافت افطاری ریاست شاروالی هرات بودند.
مولوی حیات الله مهاجر فراهی شاروال هرات که میزبان این همایش بود گفت که به هدف ایجاد صمیمت بین خبرنگاران و مسوولان اداره ها و همچنان ارایه راهکار های مناسب به اداره شاروالی این ضیافت را ترتیب داده اند.
شاروال هرات ضمن حمایت از خبرنگاران و رسانه ها می گوید که این اداره پاسخگوی تمامی پرسش ها خبرنگاران بوده و متعهد به اطلاع رسانی دقیق و به موقع برای رسانه ها میباشد.
با این حال مولانا نعیم الحق حقانی رئیس اداره اطلاعات و فرهنگ هرات به یاد بود از نهمین سالگرد درگذشت امیرالمومنین ملا محمد عمر مجاهد افزود آقای مجاهد تلاش جدی برای حفظ افغانستان واحد کرده؛ همچنان در قسمت دیگر از بیانات خویش آقای حقانی از تلاش نیروهای امنیتی در قسمت تامین امنیت هرات می گوید که نیروهای امارت از هیچ تلاشی در قسمت تامین امنیت مردم دریغ نمی کنند.